• ناهار وحدت مدرسه فوتبال بنارویه    :   امروز با حضور آقای شمس مدیر ورزش و جوانان، آقای فزونی رئیس هیئت فوتبال و جمعی از اولیای بازیکنان، مسابقات چهار جانبه بین نونهالان و نوجوانان همراه با برنامه نمادین ...
 • آخرین اخبار از موج بارشی آخر هفته    :   ?سردرگمی مدل ها و تغییرات عجیب و غیر قابل باور ?نکته مبهم شرایط فعلی: سرمای شدید جنوب!! ?مساعد بودن شرایط باد قوس از ساعات آینده ? هوای بارانی در انتظار بنارویه/ در انتظار ...
 • وضعیت غیرفنی، غیراصولی و خارج از چارچوب و بحرانی ساختمان کتابخانه شهر بنارویه    :   ‼️تیرچه های ناامن و فاقد تاییدیه فنی نصب شده در سقف کتابخانه شهر ?امروز شهردار مهندس صداقت با خانم جوکاری نائب رئیس شورای شهر از ساختمان در حال تخریب و غیر ...
 • تعمیر و تجهیز دستگاه سنگ شکن بنارویه    :   در جهت تسهیل در خرید مصالح استاندارد و قدرت خرید بیشتر جهت ساخت و ساز شهروندان، شهردار مهندس صداقت اقدام به تعمیر و تجهیز سنگ شکن نموده است. همشهریانی که قصد ...
 • بازدید شهردار و شورا از پارک قدیمی جنب میدان امام علی (ع)    :   بازدید شهردار مهندس صداقت و مجید کارگر عضو شورا به همراه مسئول فنی شهرداری از پارک قدیمی میدان امام علی (ع) این پارک قدیمی که خاطرات خیلی از جوانان دهه شصت ...
 • بازدید شهردار مهندس صداقت و مسؤل واحد فنی شهرداری از وضعیت بحرانی چند کوچه    :   در این بازدید مهندس صداقت دستور لایه برداری گل های باقی مانده از کار، اندود کاری و بیس و مخلوط ریزی بعد آن را در اسرع وقت دادند.      ...
 • آغاز ثبت نام آزمون استخدامی قوه قضائیه در استان فارس

  ثبت نام آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه به صورت همزمان در دادگستری استان فارس آغاز شد. معاون اداری و مالی دادگستری فارس با اعلام این خبر گفت: مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه از روز ۱۲ آذر ماه آغاز و تا پایان وقت اداری روز ۲۳ آذر ماه ادامه دارد.

  اطلاعیه ثبت نام آزمون استخدام کادر اداری قوه قضائیه (دادگستری استان فارس – سال ۹۲)

  الف – شرایط عمومی استخدام
  ۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
  ۲- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
  ۳- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
  ۴- داشتن توانائی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد درخواست و عدم ابتلا به بیماری‌های مسری به تشخیص پزشک قانونی یا پزشک معتمد دادگستری جمهوری اسلامی ایران.
  ۵- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی مصرّح درقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
  ۶- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
  ۷- نداشتن منع استخدامی در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.
  ۸- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت دائم برای آقایان.
  ۹- دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی با معدل حداقل ۱۴ و بالاتر برای رشته‌های غیر فنی و مهندسی و حداقل معدل ۱۲ برای رشته‌های فنی و مهندسی.

  تذکر۱: رشته‌های شغلی فنی مهندسی عبارتند از: کاردان برق، مهندس برق، مهندس راه و ساختمان، کاردان ارتباطات و مخابرات، کاردان تاسیسات، مهندس تاسیسات.

  تذکر۲: متقاضیان شرکت در آزمون می بایست بعد از پایان ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) کد رهیگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهدارند. ضمنا ورود مجدد به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اطلاع از نتیجه آزمون فقط با استفاده از کد رهگیری امکان پذیر خواهد بود.

  ب – مهلت و نحوه ثبت نام:
  ۱- ثبت نام از طریق اینترنت انجام خواهد شد. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت (http://www.dadiran.ir و یا آدرس اینترنتی http://185.10.72.103 ) مراجعه و مراحل ثبت نام را از تاریخ ۱۲ آذرماه ۹۲ حداکثر تا تاریخ ۲۳ آذرماه ۹۲ طی نمایند و نسبت به واریز مبلغ ۱۱۴۰۰۰ ریال به صورت الکترونیکی و از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون استخدام اقدام نمایند (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور معاف می باشند.)
  ۲- ثبت نام و پرداخت وجه به هیج عنوان موجب ایجاد تعهد استخدامی برای دستگاه نمی شود.
  ۳- به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد ضمنا وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.

  ج- تذکرات:
  ۱-رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد(۲۵%) و آزادگان زیر یک سال اسارت به شرط دارابودن شرایط مذکور درآگهی از اولویت مقرر در قانون جامع حمایت از ایثارگران برخوردار خواهند بود.

  ۲- کارکنان قرارداد کار معین دادگستری جمهوری اسلامی ایران که در آزمون تبدیل وضع به پیمانی مورخ ۱۷ خردادماه ۹۲ قبول شده‌اند حق شرکت در آزمون سراسری را ندارند.

  ۳ – افرادی که بطور پیوسته با شوراهای حل اختلاف همکاری داشته‌اند به شرط اشتغال و دارابودن شرایط مندرج در آگهی متناسب با سابقه خدمت حداکثر از ۵ امتیازدر آزمون عمومی برخوردار خواهند بود. (بابت هر یک سال سابقه خدمت، یک امتیاز)

  ۴- معلولین عادی به شرط دارابودن سایر شرایط مندرج دراین دفترچه (علی‌الخصوص بند ۴ شرایط عمومی استخدام) از ۳% سهمیه قانونی بهره‌مند خواهند بود.

  ۵- داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب نمره لازم و داشتن شرایط مندرج در آگهی تا سقف ۵۰% مجوزهای استخدامی از اولویت لازم برخوردار می‌باشند و رقابت در بین افراد بومی همان مناطق انجام خواهد شد. چنانچه نسبت به باقیمانده سهمیه، سایر افراد بومی رتبه لازم را در بین کلیه افراد کسب کرده باشند امتیاز فوق مانع از جذب آنها به میزان بیشتر از ۵۰% سهمیه نخواهد شد.
  داوطلبان بومی به افرادی اطلاق می‌شودکه دارای یکی از شرایط مندرج در بند‌های ذیل باشند:
  • محل تولد آنها با محل جغرافیایی مورد درخواست (استان مورد تقاضا) یکی باشد.
  • حداقل ۵ سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در استان مورد درخواست گذرانده شده باشد.
  • فرزندان کارکنان نیروهای مسلح درصورتیکه محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با استان مورد تقاضا یکی باشد نیز بومی تلقی می‌شوند.

  ۶ –حافظان قرآن دارای درجات (۱ تا ۵) از ده درصد امتیاز در امتحان عمومی و به همین میزان، در امتحان تخصصی یا مسابقه تخصصی یا مصاحبه تخصصی بهره مند خواهند شد.

  ۷- مشمولین بندهای۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ و ۵ قسمت (ج) ضروریست گواهی لازم را از مراجع ذیصلاح حسب مورد اخذ و پس از قبولی در آزمون، همراه با سایر مدارک به دادگستری استان مربوطه ارسال نمایند. ضمناً اعضای خانواده محترم جانبازان زیر ۲۵% و آزادگان زیر یک سال اسارت درصورت دارابودن کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران تصویر آن را ضمیمه، درغیراینصورت گواهی لازم را از بنیاد مذکور اخذ و ارسال نمایند.
  توضیح اینکه به استناد ماده ۲۱ قانون جامع حمایت از ایثارگران، افراد مشروحه ذیل از شرکت در آزمون معاف می‌باشند (هماهنگی لازم در این خصوص قبلاً با بنیاد شهید و امور ایثارگران بعمل آمده است).
  • خانواده شاهد:شامل والدین، همسر، فرزند، خواهر و برادر شهید، مفقودالاثر و اسیر
  • جانبازان و آزادگان
  • همسر و فرزندان جانبازان ۲۵% و بالاتر
  • فرزندان و همسران آزادگان با سابقه اسارت یک سال و بالاتر

  ۸- به ثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل(به استثناء دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی را دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  ۹- تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ ترخیص خدمت نظام وظیفه و همچنین تاریخ صدور کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم داوطلبان باید قبل از زمان برگزاری آزمون باشد و مدارک تحصیلی یا کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم که بعد از تاریخ مذکور اخذ شده باشد مورد قبول نخواهد بود.

  ۱۰- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی و یا پیمانی و یا بازخرید خدمت شده دادگستری جمهوری اسلامی ایران و سایر دستگاههای دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی باشند.

  ۱۱- حداقل سن ۲۰ سال تمام و حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم ۳۰ سال (متولدین ۲۳ آذرماه ۶۲ به بعد)، لیسانس ۳۲ سال (متولدین۲۳ آذرماه ۶۰ به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر ۳۴ ســال(متولدین۲۳ آذرماه ۵۸ به بعد) می‌باشد.

  ۱۲-مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذکور لغو و بلااثر می‌شود.

  ۱۳-مواد آزمون عبارتند از:

  الف – آزمون عمومی شامل:
  ۱ –معارف اسلامی
  ۲- ریاضی و آمار مقدماتی
  ۳- زبان انگلیسی عمومی
  ۴- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی
  ۵- زبان و ادبیات فارسی

  ب- آزمون تخصصی:
  سئوالات تخصصی از رشته‌های تحصیلی پیش‌بینی شده در شرایط احراز رشته‌های شغلی مندرج در آگهی تهیه خواهد شد.
  تبصره: اقلیت‌های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می‌شود.

  ج – آزمون چهار مهارت اولیه ICDL شامل (مهارتهای مبانی کامپیوتر، Windows ، Word ، Excel و تایپ ده انگشتی با سرعت حداقل ۱۵۰ حرف در دقیقه)؛ این آزمون حداکثر سه ماه پس از پذیرفته شدن در آزمون‌های عمومی، تخصصی و مصاحبه انجام می‌شود.

  ۱۴- نظر به اینکه برای اشتغال در برخی از مشاغل نیاز به طی دوره آموزش شغلی می‌باشد، بنابراین پذیرفته‌شدگان موظفند در شش ماهه اول خدمت، دوره مربوطه را با موفقیت طی نمایند.

  ۱۵–اشتغال قبول‌شدگان از بدو استخدام در رشته‌ شغلی پذیرفته شده و در منطقه جغرافیایی انتخابی حداقل به مدت ده سال خواهد بود ( در این مدت امکان انتقال و جابجایی وجود نداشته و تعهد محضری لازم از قبول‌شدگان اخذ خواهد شد.)

  * زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۲۰ دیماه ۹۲ لغایت ۲۶ دیماه ۹۲ با استفاده از کد رهگیری از همین سایت خواهد بود.
  * تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه ۲۷ دیماه ۹۲ در نظر گرفته شده است.

  دانلودجدول رشته های شغلی، شهرستان های مربوطه و شرایط احراز آنها

  دانلود جدول دروس رشته های شغلی جهت آزمون

  جدول رشته های شغلی، شهرستان های مربوطه و شرایط احراز آنها

  ردیف

  عنوان رشته شغلی

  محل جغرافیایی خدمت

  شرایط احراز

  طبقه شغلی

  جنسیت

  سایر شرایط

  مرد

  زن

  ۱

  اپراتور

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های تحصیلی: علوم کامپیوتر، برنامه نویسی، کاربرد کامپیوتر، کاردانی سخت افزار کامپیوتر، نرم افزار کامپیوتر و یا دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار – سخت افزار) انفورماتیک، مهندسی سیستم

  ۳ و ۴

  ۲

  تقریر نویس

  فارس: شیراز، خرامه، فسا،کازرون، کوار، جره و بالاده، خنج، سروستان، ششده و قره‌بلاغ، کامفیروز، لامرد، مرودشت و مهر

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم قضائی، فقه و حقوق امامیه، الهیات – فقه و مبانی حقوق اسلامی و یا دارا بودن مدرک تحصیلی حوزوی (سطح ۲)

  تذکر مهم: الهیات و معارف اسلامی بدون پسوند فقه و مبانی مورد پذیرش نخواهد بود.

  ۴

  ۳

  حسابدار

  فارس: شیراز، لامرد، آباده، استهبان، بوانات، پاسارگاد، جهرم، چنارشاهیجان، داراب، رستم، زرین دشت، فراشبند، فسا، فیروزآباد، کازرون، کامفیروز و لارستان

  *

  *

  دارا بودن لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: مدیریت مالی، حسابداری

  ۴

  ۶

  کاردان تاسیسات

  فارس: شیراز

  *

  دارا بودن لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: مهندسی تاسیسات (کلیه گرایشها)، مهندسی مکانیک (تاسیسات حرارتی و برودتی، تاسیسات)

  ۴

  ۷

  کاردان حقوقی

  فارس: چنارشاهیجان، خفر، زرقان، کامفیروز و کنارتخته و کمارج

  *

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های تحصیلی: خدمات قضائی، ارشاد و معاضدت قضائی، حقوق (گرایش ثبتی) و دانشنامه لیسانس در رشته تحصیلی حقوق

  ۳ و ۴

  ۸

  کاردان شبکه

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم و یا دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: کاربرد کامپیوتر – علوم کامپیوتر گرایش نرم افزار و سخت افزار، نرم افزار سیستم و دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم مدیریت IT , مهندسی IT

  ۳ و ۴

  ۹

  کارشناس آمار موضوعی

  فارس: شیراز، مرودشت

  *

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی: آمار، آمار اقتصادی و اجتماعی، آمار کاربردی، آمار نیروی انسانی،

  ۴ و ۵

  ۱۰

  کارشناس امور آموزشی

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: علوم تربیتی با گرایشهای: مدیریت آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، تکنولوژی آموزشی

  ۴ و ۵

  ۱۱

  کارشناس امور اداری

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارابودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی: مدیریت دولتی، علوم اداری ، مدیریت اداری، مدیریت خدمات اداری، مدیریت پرسنلی

  ۴ و ۵

  ۱۲

  کارشناس امور بررسی و نظارت

  فارس: شیراز

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی: روانشناسی با گرایش: عمومی، بالینی، شخصیت، مشاوره و راهنمایی، تربیتی – مدیریت پرسنلی – علوم اجتماعی با گرایش مردم شناسی – علوم سیاسی – الهیات و معارف اسلامی فقه و حقوق – حقوق قضایی

  ۴ و ۵

  ۱۶

  کارشناس امور فرهنگی

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: مدیریت امور فرهنگی، امور فرهنگی

  ۴ و ۵

  ۱۷

  کارشناس برنامه ریزی

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی: مدیریت دولتی، مدیریت اجرایی، مدیریت سیستم و بهره‌وری و مدیریت مالی

  ۴ و ۵

  ۲۱

  کارشناس روابط عمومی

  فارس: شیراز، فسا، کازرون، لارستان، لامرد و مرودشت

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی: فرهنگ و ارتباطات، علوم ارتباطات اجتماعی (روابط عمومی)،علوم اجتماعی( ارتباطات علوم اجتماعی)

  ۴ و ۵

  ۲۲

  کارشناس شبکه

  فارس: شیراز

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس یکی از رشته‌های تحصیلی: مهندسی کامپیوتر (گرایش سخت افزار و نرم افزار)، انفورماتیک، مهندسی سیستم، کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم، علوم کامپیوتر، تجزیه و تحلیل سیستم‌ها، مدیریت IT , مهندسی IT

  ۴ و ۵

  ۲۳

  کارشناس مطالعات اجتماعی

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: جمعیت شناسی، مردم شناسی، جامعه شناسی

  ۴ و ۵

  ۲۴

  کارگزین

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم و یا دانشنامه لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی: مدیریت دولتی، مدیریت اداری، علوم اداری، مدیریت سیستم‌ها

  ۳ و ۴

  ۲۶

  متصدی امور دفتری

  فارس: شیراز، لارستان، مرودشت، آباده، استهبان، اقلید، داراب، فسا، فیروزآباد، قیرو کارزین، کازرون، ممسنی و نی‌ریز

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم و یا دانشنامه لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی: مدیریت دولتی، مدیریت پرسنلی، مدیریت اداری و علوم اداری

  ۳ و ۴

  ۲۸

  مسؤول ابلاغ و اجرا

  فارس: شیراز، کازرون، ممسنی، آباده، فسا، خرامه، خنج، داراب، ششده و قره‌بلاغ، کوار، لارستان، بیرم، پاسارگاد، جره و بالاده، جویم، چنارشاهیجان، زرقان، شیبکوه، گراش، مرودشت و مهر

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های تحصیلی: خدمات قضائی، ارشاد و معاضدت قضائی، حقوق (گرایش ثبتی) و دانشنامه لیسانس در رشته تحصیلی حقوق

  ۳ و ۴

  ۲۹

  مسؤول خدمات اداری

  فارس: شیراز، مرودشت، لامرد، ممسنی، استهبان، اقلید، بوانات، پاسارگاد، جهرم، فسا، فیروزآباد، قیروکارزین، لارستان، آباده، چنارشاهیجان، داراب، سروستان، فراشبند، کازرون، مهر، نی‌ریز، بیضاء، خرامه، رستم، سپیدان، گراش، خنج، زرقان، زرین دشت، کامفیروز و کوار

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم و یا دانشنامه لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی: مدیریت دولتی، مدیریت پرسنلی، مدیریت اداری، مدیریت خدمات اداری، علوم اداری، امور اداری و مدیریت

  ۳ و ۴

  ۳۰

  مسؤول خدمات مالی الف

  فارس: شیراز، فسا، اقلید، جهرم، سپیدان، فراشبند، قیر و کازرین، لارستان، لامرد، مرودشت، ممسنی و نی ریز

  *

  دارابودن گواهینامه فوق دیپلم و یا دانشنامه لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی: مدیریت مالی، حسابداری، حسابداری و امور مالی

  ۳ و ۴

  ۳۱

  مسؤول خدمات مالی ب

  فارس: شیراز، آباده، استهبان، اقلید، بوانات، خرامه، رستم، زرین دشت، سپیدان، فراشبند، فسا، فیروزآباد، کوار، لامرد، ممسنی و مهر

  *

  *

  دارابودن گواهینامه فوق دیپلم و یا دانشنامه لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی: مدیریت مالی، حسابداری، حسابداری و امور مالی

  ۳ و ۴

  ۳۴

  مهندس راه و ساختمان

  فارس : شیراز

  *

  دارابودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی: مهندسی عمران (گرایش عمران – راه و ساختمان – سازه – خاک و پی – زلزله)

  ۴ و ۵

  مطالب مرتبط :

  بازدید شهردار و شورا از پارک قدیمی جنب میدان امام علی (ع)

  بازدید شهردار مهندس صداقت و مجید کارگر عضو شورا به همراه مسئول فنی شهرداری از پارک قدیمی میدان امام علی (ع) این پارک قدیمی که خاطرات خیلی از جوانان دهه شصت شهر بنارویه در آن گذشته است، جهت ساخت و تجهیز در اولویت دستور کار شهردار قرار گرفته است. لازم و ضروری است که شهردار محترم با توجه به اینکه مطالبه حداکثری مردم شهر احداث و تجهیز یک پارک می باشد، جهت ... مطلب کامل

  بازدید شهردار مهندس صداقت و مسؤل واحد فنی شهرداری از وضعیت بحرانی چند کوچه

  در این بازدید مهندس صداقت دستور لایه برداری گل های باقی مانده از کار، اندود کاری و بیس و مخلوط ریزی بعد آن را در اسرع وقت دادند.       مطلب کامل

  انبوهی از آشغال در مسیر ورودی شهر در حاشیه جاده بختیارویه

  از شهروندان محترم تقاضا می شود رعایت نظافت و زیبایی شهر را داشته باشند. شهر متعلق به همه ماست با ریختن زباله در اطراف شهر به حقوق سایر شهروندان ضربه نزنیم... زیرا ریختن زباله در بیرون شهر و کنار جاده هم چهره زیبای طبیعت را خراب و زشت می نماید و هم کار کارگران جمع آوری زباله را دو چندان می کند. همشهریانی که زباله های زیاد و خارج از نوبت ماشین ... مطلب کامل

  در قاب خاطره ها

  دانش آموزان مدرسه راهنمایی - کلاس سوم: ? سید حسین رحیمی ? ابراهیم نوروزی ? علی اصغر غلامی ? چراغعلی دلیلی   مطلب کامل

  پایان سال آخرین مهلت تعویض کارت ملی

  انصاری مدیر کل ثبت احوال استان فارس اعلام کرد هم استانی ها تا آخر اسفندماه فرصت دارند که کارت ملی قدیم خود را به کارت ملی هوشمند تبدیل نمایند. همچنین ایشان اضافه کرد لازم است مردم زودتر به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند و به روزهای پایان سال موکول نکنند. قابل ذکر است که در شهر بنارویه دفتر پست بانک خانم ایزدی روبروی مدرسه نرجس خاتون آمادگی خدمات تعویض کارت ملی ... مطلب کامل

  جلسه خداحافظی و تشکر از خدمات ۳۰ ساله حاج شیرزاد باقری

  حاج شیرزاد باقری مسؤل حراست شهرداری بنارویه پس از ۳۰ سال خدمت بازنشسته شد. به پاس خدمات ۳۰ ساله این بزرگوار جلسه ای جهت تشکر و خداحافظی در دفتر شهردار مهندس صداقت با حضور سایر همکاران برگزار گردید. در این جلسه مهندس صداقت از طرف همه نیروهای شهرداری از آقای باقری تشکر نموده و هدایایی به رسم یادبود به ایشان تقدیم نمودند و آرزوی موفقیت و سلامتی در تمامی مراحل زندگی برایشان ... مطلب کامل

  کلیپ / نمایش طنز «مشاعره» گروه نمایش منتظران ظهور بنارویه

  با اجرای بهمن سهرابی و هیبت الله کریمی نژاد لینک دانلود (18 MB) نیمه شعبان 1396   مطلب کامل

  تغییرات جوی، کاهش دما و بارش در روزهای آینده

  ? خوشحالی و امیدواری برای کشاورزان بنارویه ? طبق تحلیل آخرین مدل های معتبر هواشناسی، از اواخر روز پنجشنبه همین هفته در منطقه بنارویه آرام آرام شاهد بارش باران خواهیم بود. ?گفتنی است اوج بارش ها منطقه بنارویه در روز جمعه ۲۴ آذر با حداقل پیش بینی ۳۰ میلمیمتر باران می باشد. ? این سامانه بارشی روز شنبه به صورت رگبار، رعد و برق و وزش باد ادامه داشته و احتمال ادامه این ... مطلب کامل

  فیلم/ مسئولین به خیابان های شرفویه رسیدگی کنید

  درخواست مردم شرفویه از مسئولین جهت رسیدگی به وضعیت بد و نامعلوم خیابان های این روستا لینک دانلود (3 MB) ارسالی مصطفی محمدی مطلب کامل

  نکاتی مهم که هنگام خرید تخم مرغ باید به آنها توجه کرد

  ✴️ مشخصات و لیبلی که بر روی کارتن های تخم مرغ زده می شود شامل: ⁣ ? نام و نوع محصول ? پروانه بهره برداری بهداشتی از اداره کل دامپزشکی استان ⁣? تاریخ تولید (به روز) ⁣? تاریخ انقضاء: یک ماه پس از تولید ⁣? شرایط نگهداری: 4-0 درجه سانتی گراد (داخل یخچال) ⁣? درجه بندی تخم مرغ ⁣? آدرس دقیق دفتر و مرکز تولید ⁣? تلفن دفتر شرکت تولید کننده ✅ تذکرات و توصیه های بهداشتی: (در طرف دیگر ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • کاری ازکانون امام علی النقی علیه السلام بنارویه