• باز نشتی لوله های آب و باز تخریب خیابان های شهر…    :   تخریب خیابان تازه آسفالت شده ای که هنوز چند ماهی از کار آن نگذشته توسط اداره آبفا به دلیل نشتی لوله آب جلو مغازه بیبی سنتر... خرابی های لوله های آب ...
 • روز دانشجو گرامی باد    :   روز دانشجو، در ایران به ۱۶ ماه آذر اطلاق می‌شود. این روز، به یاد سه دانشجو (مصطفی بزرگ‌ نیا و احمد قندچی و مهدی شریعت‌ رضوی) که هنگام اعتراض به دیدار ...
 • لزوم حمایت از ورزش شهر برای داشتن جامعه سالم    :   ♨️ برای داشتن شهری سالم، افرادی سالم و فکری سالم و در نهایت جامعه ای رو به جلو و اخلاقی از ورزش حمایت کنیم! ♦️مراسم روستای چغان را به اتفاق جمع ...
 • جلسه اعضای شورای شهرستان لارستان با دکتر جعفرپور    :   نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی که در ایام هفته در شهرستان به سر میبرند طی نشستی صمیمی با اعضای شورای شهرستان خواسته ...
 • مراسم افتتاحیه ورزشگاه چمن مصنوعی (پرسیا ارنا) روستای چغان    :   💢 جلوه ای دیگر از شکوه و عظمت و خونگرمی مردم خطه لارستان بزرگ/ مراسم افتتاحیه ورزشگاه چمن مصنوعی (پرسیا ارنا) روستای چغان باحضور چهره های سرشناس ورزش کشور مجریان ...
 • کلاس آموزش ساخت گلهای کریستال در موسسه خیره النساء بنارویه    :   🌹 گلهای کریستال 🌹 💐 کلاس آموزشی ساخت گلهای کریستال در موسسه خیریه خیره النساء با مربیگری خانم وطن دوست برگزار می گردد. 💐 از علاقمندان به این هنر زیبا دعوت بعمل ...
 • آغاز ثبت نام آزمون استخدامی قوه قضائیه در استان فارس

  ثبت نام آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه به صورت همزمان در دادگستری استان فارس آغاز شد. معاون اداری و مالی دادگستری فارس با اعلام این خبر گفت: مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه از روز ۱۲ آذر ماه آغاز و تا پایان وقت اداری روز ۲۳ آذر ماه ادامه دارد.

  اطلاعیه ثبت نام آزمون استخدام کادر اداری قوه قضائیه (دادگستری استان فارس – سال ۹۲)

  الف – شرایط عمومی استخدام
  ۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
  ۲- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
  ۳- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
  ۴- داشتن توانائی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد درخواست و عدم ابتلا به بیماری‌های مسری به تشخیص پزشک قانونی یا پزشک معتمد دادگستری جمهوری اسلامی ایران.
  ۵- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی مصرّح درقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
  ۶- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
  ۷- نداشتن منع استخدامی در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.
  ۸- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت دائم برای آقایان.
  ۹- دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی با معدل حداقل ۱۴ و بالاتر برای رشته‌های غیر فنی و مهندسی و حداقل معدل ۱۲ برای رشته‌های فنی و مهندسی.

  تذکر۱: رشته‌های شغلی فنی مهندسی عبارتند از: کاردان برق، مهندس برق، مهندس راه و ساختمان، کاردان ارتباطات و مخابرات، کاردان تاسیسات، مهندس تاسیسات.

  تذکر۲: متقاضیان شرکت در آزمون می بایست بعد از پایان ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) کد رهیگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهدارند. ضمنا ورود مجدد به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اطلاع از نتیجه آزمون فقط با استفاده از کد رهگیری امکان پذیر خواهد بود.

  ب – مهلت و نحوه ثبت نام:
  ۱- ثبت نام از طریق اینترنت انجام خواهد شد. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت (http://www.dadiran.ir و یا آدرس اینترنتی http://185.10.72.103 ) مراجعه و مراحل ثبت نام را از تاریخ ۱۲ آذرماه ۹۲ حداکثر تا تاریخ ۲۳ آذرماه ۹۲ طی نمایند و نسبت به واریز مبلغ ۱۱۴۰۰۰ ریال به صورت الکترونیکی و از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون استخدام اقدام نمایند (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور معاف می باشند.)
  ۲- ثبت نام و پرداخت وجه به هیج عنوان موجب ایجاد تعهد استخدامی برای دستگاه نمی شود.
  ۳- به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد ضمنا وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.

  ج- تذکرات:
  ۱-رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد(۲۵%) و آزادگان زیر یک سال اسارت به شرط دارابودن شرایط مذکور درآگهی از اولویت مقرر در قانون جامع حمایت از ایثارگران برخوردار خواهند بود.

  ۲- کارکنان قرارداد کار معین دادگستری جمهوری اسلامی ایران که در آزمون تبدیل وضع به پیمانی مورخ ۱۷ خردادماه ۹۲ قبول شده‌اند حق شرکت در آزمون سراسری را ندارند.

  ۳ – افرادی که بطور پیوسته با شوراهای حل اختلاف همکاری داشته‌اند به شرط اشتغال و دارابودن شرایط مندرج در آگهی متناسب با سابقه خدمت حداکثر از ۵ امتیازدر آزمون عمومی برخوردار خواهند بود. (بابت هر یک سال سابقه خدمت، یک امتیاز)

  ۴- معلولین عادی به شرط دارابودن سایر شرایط مندرج دراین دفترچه (علی‌الخصوص بند ۴ شرایط عمومی استخدام) از ۳% سهمیه قانونی بهره‌مند خواهند بود.

  ۵- داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب نمره لازم و داشتن شرایط مندرج در آگهی تا سقف ۵۰% مجوزهای استخدامی از اولویت لازم برخوردار می‌باشند و رقابت در بین افراد بومی همان مناطق انجام خواهد شد. چنانچه نسبت به باقیمانده سهمیه، سایر افراد بومی رتبه لازم را در بین کلیه افراد کسب کرده باشند امتیاز فوق مانع از جذب آنها به میزان بیشتر از ۵۰% سهمیه نخواهد شد.
  داوطلبان بومی به افرادی اطلاق می‌شودکه دارای یکی از شرایط مندرج در بند‌های ذیل باشند:
  • محل تولد آنها با محل جغرافیایی مورد درخواست (استان مورد تقاضا) یکی باشد.
  • حداقل ۵ سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در استان مورد درخواست گذرانده شده باشد.
  • فرزندان کارکنان نیروهای مسلح درصورتیکه محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با استان مورد تقاضا یکی باشد نیز بومی تلقی می‌شوند.

  ۶ –حافظان قرآن دارای درجات (۱ تا ۵) از ده درصد امتیاز در امتحان عمومی و به همین میزان، در امتحان تخصصی یا مسابقه تخصصی یا مصاحبه تخصصی بهره مند خواهند شد.

  ۷- مشمولین بندهای۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ و ۵ قسمت (ج) ضروریست گواهی لازم را از مراجع ذیصلاح حسب مورد اخذ و پس از قبولی در آزمون، همراه با سایر مدارک به دادگستری استان مربوطه ارسال نمایند. ضمناً اعضای خانواده محترم جانبازان زیر ۲۵% و آزادگان زیر یک سال اسارت درصورت دارابودن کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران تصویر آن را ضمیمه، درغیراینصورت گواهی لازم را از بنیاد مذکور اخذ و ارسال نمایند.
  توضیح اینکه به استناد ماده ۲۱ قانون جامع حمایت از ایثارگران، افراد مشروحه ذیل از شرکت در آزمون معاف می‌باشند (هماهنگی لازم در این خصوص قبلاً با بنیاد شهید و امور ایثارگران بعمل آمده است).
  • خانواده شاهد:شامل والدین، همسر، فرزند، خواهر و برادر شهید، مفقودالاثر و اسیر
  • جانبازان و آزادگان
  • همسر و فرزندان جانبازان ۲۵% و بالاتر
  • فرزندان و همسران آزادگان با سابقه اسارت یک سال و بالاتر

  ۸- به ثبت نام دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل(به استثناء دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی را دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  ۹- تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ ترخیص خدمت نظام وظیفه و همچنین تاریخ صدور کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم داوطلبان باید قبل از زمان برگزاری آزمون باشد و مدارک تحصیلی یا کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم که بعد از تاریخ مذکور اخذ شده باشد مورد قبول نخواهد بود.

  ۱۰- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی و یا پیمانی و یا بازخرید خدمت شده دادگستری جمهوری اسلامی ایران و سایر دستگاههای دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی باشند.

  ۱۱- حداقل سن ۲۰ سال تمام و حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم ۳۰ سال (متولدین ۲۳ آذرماه ۶۲ به بعد)، لیسانس ۳۲ سال (متولدین۲۳ آذرماه ۶۰ به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر ۳۴ ســال(متولدین۲۳ آذرماه ۵۸ به بعد) می‌باشد.

  ۱۲-مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذکور لغو و بلااثر می‌شود.

  ۱۳-مواد آزمون عبارتند از:

  الف – آزمون عمومی شامل:
  ۱ –معارف اسلامی
  ۲- ریاضی و آمار مقدماتی
  ۳- زبان انگلیسی عمومی
  ۴- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی
  ۵- زبان و ادبیات فارسی

  ب- آزمون تخصصی:
  سئوالات تخصصی از رشته‌های تحصیلی پیش‌بینی شده در شرایط احراز رشته‌های شغلی مندرج در آگهی تهیه خواهد شد.
  تبصره: اقلیت‌های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می‌شود.

  ج – آزمون چهار مهارت اولیه ICDL شامل (مهارتهای مبانی کامپیوتر، Windows ، Word ، Excel و تایپ ده انگشتی با سرعت حداقل ۱۵۰ حرف در دقیقه)؛ این آزمون حداکثر سه ماه پس از پذیرفته شدن در آزمون‌های عمومی، تخصصی و مصاحبه انجام می‌شود.

  ۱۴- نظر به اینکه برای اشتغال در برخی از مشاغل نیاز به طی دوره آموزش شغلی می‌باشد، بنابراین پذیرفته‌شدگان موظفند در شش ماهه اول خدمت، دوره مربوطه را با موفقیت طی نمایند.

  ۱۵–اشتغال قبول‌شدگان از بدو استخدام در رشته‌ شغلی پذیرفته شده و در منطقه جغرافیایی انتخابی حداقل به مدت ده سال خواهد بود ( در این مدت امکان انتقال و جابجایی وجود نداشته و تعهد محضری لازم از قبول‌شدگان اخذ خواهد شد.)

  * زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۲۰ دیماه ۹۲ لغایت ۲۶ دیماه ۹۲ با استفاده از کد رهگیری از همین سایت خواهد بود.
  * تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه ۲۷ دیماه ۹۲ در نظر گرفته شده است.

  دانلودجدول رشته های شغلی، شهرستان های مربوطه و شرایط احراز آنها

  دانلود جدول دروس رشته های شغلی جهت آزمون

  جدول رشته های شغلی، شهرستان های مربوطه و شرایط احراز آنها

  ردیف

  عنوان رشته شغلی

  محل جغرافیایی خدمت

  شرایط احراز

  طبقه شغلی

  جنسیت

  سایر شرایط

  مرد

  زن

  ۱

  اپراتور

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های تحصیلی: علوم کامپیوتر، برنامه نویسی، کاربرد کامپیوتر، کاردانی سخت افزار کامپیوتر، نرم افزار کامپیوتر و یا دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار – سخت افزار) انفورماتیک، مهندسی سیستم

  ۳ و ۴

  ۲

  تقریر نویس

  فارس: شیراز، خرامه، فسا،کازرون، کوار، جره و بالاده، خنج، سروستان، ششده و قره‌بلاغ، کامفیروز، لامرد، مرودشت و مهر

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم قضائی، فقه و حقوق امامیه، الهیات – فقه و مبانی حقوق اسلامی و یا دارا بودن مدرک تحصیلی حوزوی (سطح ۲)

  تذکر مهم: الهیات و معارف اسلامی بدون پسوند فقه و مبانی مورد پذیرش نخواهد بود.

  ۴

  ۳

  حسابدار

  فارس: شیراز، لامرد، آباده، استهبان، بوانات، پاسارگاد، جهرم، چنارشاهیجان، داراب، رستم، زرین دشت، فراشبند، فسا، فیروزآباد، کازرون، کامفیروز و لارستان

  *

  *

  دارا بودن لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: مدیریت مالی، حسابداری

  ۴

  ۶

  کاردان تاسیسات

  فارس: شیراز

  *

  دارا بودن لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: مهندسی تاسیسات (کلیه گرایشها)، مهندسی مکانیک (تاسیسات حرارتی و برودتی، تاسیسات)

  ۴

  ۷

  کاردان حقوقی

  فارس: چنارشاهیجان، خفر، زرقان، کامفیروز و کنارتخته و کمارج

  *

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های تحصیلی: خدمات قضائی، ارشاد و معاضدت قضائی، حقوق (گرایش ثبتی) و دانشنامه لیسانس در رشته تحصیلی حقوق

  ۳ و ۴

  ۸

  کاردان شبکه

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم و یا دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: کاربرد کامپیوتر – علوم کامپیوتر گرایش نرم افزار و سخت افزار، نرم افزار سیستم و دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم مدیریت IT , مهندسی IT

  ۳ و ۴

  ۹

  کارشناس آمار موضوعی

  فارس: شیراز، مرودشت

  *

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی: آمار، آمار اقتصادی و اجتماعی، آمار کاربردی، آمار نیروی انسانی،

  ۴ و ۵

  ۱۰

  کارشناس امور آموزشی

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: علوم تربیتی با گرایشهای: مدیریت آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، تکنولوژی آموزشی

  ۴ و ۵

  ۱۱

  کارشناس امور اداری

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارابودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی: مدیریت دولتی، علوم اداری ، مدیریت اداری، مدیریت خدمات اداری، مدیریت پرسنلی

  ۴ و ۵

  ۱۲

  کارشناس امور بررسی و نظارت

  فارس: شیراز

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی: روانشناسی با گرایش: عمومی، بالینی، شخصیت، مشاوره و راهنمایی، تربیتی – مدیریت پرسنلی – علوم اجتماعی با گرایش مردم شناسی – علوم سیاسی – الهیات و معارف اسلامی فقه و حقوق – حقوق قضایی

  ۴ و ۵

  ۱۶

  کارشناس امور فرهنگی

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: مدیریت امور فرهنگی، امور فرهنگی

  ۴ و ۵

  ۱۷

  کارشناس برنامه ریزی

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی: مدیریت دولتی، مدیریت اجرایی، مدیریت سیستم و بهره‌وری و مدیریت مالی

  ۴ و ۵

  ۲۱

  کارشناس روابط عمومی

  فارس: شیراز، فسا، کازرون، لارستان، لامرد و مرودشت

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی: فرهنگ و ارتباطات، علوم ارتباطات اجتماعی (روابط عمومی)،علوم اجتماعی( ارتباطات علوم اجتماعی)

  ۴ و ۵

  ۲۲

  کارشناس شبکه

  فارس: شیراز

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس یکی از رشته‌های تحصیلی: مهندسی کامپیوتر (گرایش سخت افزار و نرم افزار)، انفورماتیک، مهندسی سیستم، کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم، علوم کامپیوتر، تجزیه و تحلیل سیستم‌ها، مدیریت IT , مهندسی IT

  ۴ و ۵

  ۲۳

  کارشناس مطالعات اجتماعی

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی: جمعیت شناسی، مردم شناسی، جامعه شناسی

  ۴ و ۵

  ۲۴

  کارگزین

  فارس: شیراز

  *

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم و یا دانشنامه لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی: مدیریت دولتی، مدیریت اداری، علوم اداری، مدیریت سیستم‌ها

  ۳ و ۴

  ۲۶

  متصدی امور دفتری

  فارس: شیراز، لارستان، مرودشت، آباده، استهبان، اقلید، داراب، فسا، فیروزآباد، قیرو کارزین، کازرون، ممسنی و نی‌ریز

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم و یا دانشنامه لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی: مدیریت دولتی، مدیریت پرسنلی، مدیریت اداری و علوم اداری

  ۳ و ۴

  ۲۸

  مسؤول ابلاغ و اجرا

  فارس: شیراز، کازرون، ممسنی، آباده، فسا، خرامه، خنج، داراب، ششده و قره‌بلاغ، کوار، لارستان، بیرم، پاسارگاد، جره و بالاده، جویم، چنارشاهیجان، زرقان، شیبکوه، گراش، مرودشت و مهر

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های تحصیلی: خدمات قضائی، ارشاد و معاضدت قضائی، حقوق (گرایش ثبتی) و دانشنامه لیسانس در رشته تحصیلی حقوق

  ۳ و ۴

  ۲۹

  مسؤول خدمات اداری

  فارس: شیراز، مرودشت، لامرد، ممسنی، استهبان، اقلید، بوانات، پاسارگاد، جهرم، فسا، فیروزآباد، قیروکارزین، لارستان، آباده، چنارشاهیجان، داراب، سروستان، فراشبند، کازرون، مهر، نی‌ریز، بیضاء، خرامه، رستم، سپیدان، گراش، خنج، زرقان، زرین دشت، کامفیروز و کوار

  *

  دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم و یا دانشنامه لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی: مدیریت دولتی، مدیریت پرسنلی، مدیریت اداری، مدیریت خدمات اداری، علوم اداری، امور اداری و مدیریت

  ۳ و ۴

  ۳۰

  مسؤول خدمات مالی الف

  فارس: شیراز، فسا، اقلید، جهرم، سپیدان، فراشبند، قیر و کازرین، لارستان، لامرد، مرودشت، ممسنی و نی ریز

  *

  دارابودن گواهینامه فوق دیپلم و یا دانشنامه لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی: مدیریت مالی، حسابداری، حسابداری و امور مالی

  ۳ و ۴

  ۳۱

  مسؤول خدمات مالی ب

  فارس: شیراز، آباده، استهبان، اقلید، بوانات، خرامه، رستم، زرین دشت، سپیدان، فراشبند، فسا، فیروزآباد، کوار، لامرد، ممسنی و مهر

  *

  *

  دارابودن گواهینامه فوق دیپلم و یا دانشنامه لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی: مدیریت مالی، حسابداری، حسابداری و امور مالی

  ۳ و ۴

  ۳۴

  مهندس راه و ساختمان

  فارس : شیراز

  *

  دارابودن دانشنامه لیسانس و یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی: مهندسی عمران (گرایش عمران – راه و ساختمان – سازه – خاک و پی – زلزله)

  ۴ و ۵

  مطالب مرتبط :

  لزوم حمایت از ورزش شهر برای داشتن جامعه سالم

  ♨️ برای داشتن شهری سالم، افرادی سالم و فکری سالم و در نهایت جامعه ای رو به جلو و اخلاقی از ورزش حمایت کنیم! ♦️مراسم روستای چغان را به اتفاق جمع صمیمی پیشکسوتان و بزرگان و علاقه مندان ورزش و همچنین مسئولین شهر رفتیم، دیدیم و تماشا کردیم. ♦️مراسم بسیار جالب و مفرح و باشکوهی بود. از نقاط مختلف استان و کشور از مسئولین سیاسی گرفته تا چهره های سرشناس فوتبال و ... مطلب کامل

  جلسه اعضای شورای شهرستان لارستان با دکتر جعفرپور

  نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی که در ایام هفته در شهرستان به سر میبرند طی نشستی صمیمی با اعضای شورای شهرستان خواسته ها و پیشنهادات اعضا را دریافت کردند و قول پیگیری و مساعدت در جهت رفع مشکلات دادند و ایشان افزودند بسیاری از خواسته های کوچک را باید از درون شهرستان و استان حل نمود و خواسته های بزرگتر و منطقه ... مطلب کامل

  مراسم افتتاحیه ورزشگاه چمن مصنوعی (پرسیا ارنا) روستای چغان

  💢 جلوه ای دیگر از شکوه و عظمت و خونگرمی مردم خطه لارستان بزرگ/ مراسم افتتاحیه ورزشگاه چمن مصنوعی (پرسیا ارنا) روستای چغان باحضور چهره های سرشناس ورزش کشور مجریان توانمند صدا وسیما وهمچنین مسئولین سیاسی و ورزشی استان برگزار شد. ♦️در این مراسم بعد از قرائت قرآن مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی مجریان توانمند شبکه ورزش و برنامه ۹۰ مجتبی پوربخش و محمدحسین میثاقی ضمن ابراز خوشحالی از حضور ... مطلب کامل

  کلاس آموزش ساخت گلهای کریستال در موسسه خیره النساء بنارویه

  🌹 گلهای کریستال 🌹 💐 کلاس آموزشی ساخت گلهای کریستال در موسسه خیریه خیره النساء با مربیگری خانم وطن دوست برگزار می گردد. 💐 از علاقمندان به این هنر زیبا دعوت بعمل می آید. 💐 خواهران عزیز می توانند جهت اطلاع بیشتر به موسسه خیره النساء مراجعه و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند: 📱 09172554462 ☎️ 52564462 ☎️ 52562546 🍃 واحد نیکوکاری موسسه خیره النساء بنارویه 🍃 مطلب کامل

  فیلم / نمایش طنز تقلید صدای گروه نمایش منتظران ظهور بنارویه

  با اجرای بهمن سهرابی، رضا ابراهیمی و کریم جعفری / نیمه شعبان 1396 لینک دانود (21 MB)       مطلب کامل

  دکل های نورافکن زمین چمن دهفیش راه اندازی شد

  به همت گروه پیشکسوتان فوتبال دهفیش و تلاش شبانه روزی جمعی از دلسوزان ورزش دکل های روشنایی ورزشگاه شهدای دهفیش نصب گردید و با تلاش همکاری دوستان تا پایان وقت شب گذشته مراحل پایانی آن نیز به اتمام رسید. ان شاءالله توقع داریم از جناب آقای رامبرزین عزیز که همه سعی و تلاش خودشان را جهت بازدید مسئولین از مجموعه دهفیش انجام دهند.   #ارسالی_از جمعی از پیشکسوتان و جوانان دهفیش... مطلب کامل

  همایش تخصصی هواشناسی با حضور کارشناسان هواشناسی لارستان و جنوب فارس برگزار شد

  در ابتدای این همایش چند ساعته مهندس عباسی مسول اداره هواشناسی لارستان سخنرانی کردند. عباسی به تاریخچه هواشناسی در ایران و فارس پرداختند و در مورد چگونگی اطلاع رسانی در حوزه هواشناسی و مراحل تحقیق در علم هواشناسی توسط کارشناسان توضیحاتی مختصر بیان کردند. در ادامه دکتر آذر آیین کارشناس سازمان هواشناسی در سخنانی مفصل وضعیت آب و هوای آینده جنوب فارس و شهر بنارویه را تحلیل و بررسی و رصد کردند. ایشان ... مطلب کامل

  اجرای کامل طرح آمارگیری خانوار عشایر و ارائه خدمات اولیه سلامت

  اجرای کامل طرح آمارگیری خانوار عشایر و انجام واکسیناسیون و ارائه خدمات اولیه سلامت به عشایر تحت پوشش مرکز جامع خدمات سلامت بنارویه با همکاری بهورزان آقایان ابراهیمی و اسدی و اعزام وسیله نقلیه مناسب از نقلیه دانشکده علوم پزشکی لارستان در طول پنج روز در مناطق صعب العبور منطقه انجام گرفت.     ارسالی از مدیریت مرکز جامع خدمات سلامت بنارویه مطلب کامل

  شروع به کار پروژه ساخت سه راهی آّببارک

  شروع به کار پروژه سه راهی آبباریک، نقطه حادثه خیز برای رفع خطرات احتمالی و ریزش کوه با حضور مهندس باقری فرد مدیر کل اداره راه و شهرسازی لارستان و مهندس قهرمانی رییس اداره راه و ترابری جویم و شورای محترم بخش بنارویه این جاده به علت انجام عملیات در ساعتی از روز بسته می شود.   پایان/ مطلب کامل

  مشکل نبود یا عدم نظارت شهرداری بر تعمیرات کوچه ها

  ⚠️ نبود یا عدم نظارت شهرداری بر تعمیرات، کوچه ها را به محل امنی برای دپو کردن نخاله تبدیل کرده است. ♦️با یک گشت در اکثر کوچه های شهر متوجه می شوید که هر خانه ای که مقداری تعمیرات داخلی داشته اند، مصالح اضافه با نخاله های تخریب شده ساختمان خود را در پیاده رو انباشته و روی هم ریخته اند و سالها شاید منتظر باد شدید جهت جابه جایی می ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • کاری ازکانون امام علی النقی علیه السلام بنارویه