• ناهار وحدت مدرسه فوتبال بنارویه    :   امروز با حضور آقای شمس مدیر ورزش و جوانان، آقای فزونی رئیس هیئت فوتبال و جمعی از اولیای بازیکنان، مسابقات چهار جانبه بین نونهالان و نوجوانان همراه با برنامه نمادین ...
 • آخرین اخبار از موج بارشی آخر هفته    :   🔸سردرگمی مدل ها و تغییرات عجیب و غیر قابل باور 🔸نکته مبهم شرایط فعلی: سرمای شدید جنوب!! 🔸مساعد بودن شرایط باد قوس از ساعات آینده 🌧 هوای بارانی در انتظار بنارویه/ در انتظار ...
 • وضعیت غیرفنی، غیراصولی و خارج از چارچوب و بحرانی ساختمان کتابخانه شهر بنارویه    :   ‼️تیرچه های ناامن و فاقد تاییدیه فنی نصب شده در سقف کتابخانه شهر 🔹امروز شهردار مهندس صداقت با خانم جوکاری نائب رئیس شورای شهر از ساختمان در حال تخریب و غیر ...
 • تعمیر و تجهیز دستگاه سنگ شکن بنارویه    :   در جهت تسهیل در خرید مصالح استاندارد و قدرت خرید بیشتر جهت ساخت و ساز شهروندان، شهردار مهندس صداقت اقدام به تعمیر و تجهیز سنگ شکن نموده است. همشهریانی که قصد ...
 • بازدید شهردار و شورا از پارک قدیمی جنب میدان امام علی (ع)    :   بازدید شهردار مهندس صداقت و مجید کارگر عضو شورا به همراه مسئول فنی شهرداری از پارک قدیمی میدان امام علی (ع) این پارک قدیمی که خاطرات خیلی از جوانان دهه شصت ...
 • بازدید شهردار مهندس صداقت و مسؤل واحد فنی شهرداری از وضعیت بحرانی چند کوچه    :   در این بازدید مهندس صداقت دستور لایه برداری گل های باقی مانده از کار، اندود کاری و بیس و مخلوط ریزی بعد آن را در اسرع وقت دادند.      ...
 • گفتگو با هدایت الله کارگر شهردار بنارویه – دی ماه ۱۳۹۳

  بنارویه شهری کهن و مذهبی

  در تلاش برای توسعه و آبادانی بیشتر

  —————————————————————————

  گفتگو با هدایت الله کارگر شهردار بنارویه :

  خبرنگار : با عرض سلام خدمت شهردار محترم جناب آقای کارگر

  هدایت الله کارگر : علیکم السلام در خدمت شما هستم.

  – جناب آقای شهردار تقریبا هشت ماه از انتصاب حضرتعالی به سمت شهردار بنارویه و اولین مصاحبه ما با شما می گذرد اگر امکان دارد خلاصه ای از کارهای انجام شده علی رغم مسائل و مشکلات مالی و اداری که با آن رو به رو بوده اید بفرمایید ؟

  با نام و یاد حضرت حق و با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد و با درود بر روان پاک شهدا و امام شهدا و آرزوی طول عمر پر برکت برای مقام معظم رهبری و با سلام بر عموم شهروندان گرامی شهر بنارویه . خدمت شما و شهروندان گرامی عرض کنم که در این مدت سعی و تلاش ما بر این بوده که در ابتدا بدهکاری های افسار گسیخته شهرداری را ساماندهی و انضباط مالی و اداری را در شهرداری حکمفرما نماییم و در مرحله ی بعد ثبات و آرامش را به شهر و شهرداری در راستای ایجاد بستر برای کارهای عمرانی و خدماتی در شهر برگردانیم که به حول و قوه الهی تا حدودی در این امرموفق عمل شده که هنوز برای رسیدن به هدف اصلی راه زیادی در پیش است . به هر حال در این مدت کوتاه در حوزه های مختلف شهری ازجمله عمران شهری – خدمات شهری – فضای سبز – حوزه اداری، مالی کارهای خوبی صورت گرفته است .

  – جناب آقای شهردار لطفا اگر امکان دارد اول بروید سراغ بدهکاری های گذشته شهرداری و بفرمایید اینکه بدهکاری شهرداری مانع بزرگی پیش روی شهرداری می باشد آیا امکان مرتفع شدن آن وجود دارد ؟

  متاسفانه یکی از مشکلات شهرداری بدهکاری های مربوط به سالهای گذشته می باشد که قسمتی از انرژی شهرداری صرف کنترل و پاسخگویی به آن می شود که عملا جلو خیلی از کارهای عمرانی را می گیرد چون شهرداری هم به اشخاص حقوقی و هم اشخاص حقیقی بدهکار می باشد که بسیاری از آنها حکم قطعی آن نیز صادر گردیده است . اینکه امکان مرتفع سازی آن وجود دارد یا خیر ، بله این امکان وجود دارد و انشاالله شهرداری و شورای شهر با برنامه ریزی و سعه صدر و با دفاع از حقوق شهر و شهرداری این مشکل را مرتفع خواهند کرد . مشروط بر آن که خط قرمز همه رعایت قانون و مقررات و رعایت حقوق شهر ، شهرداری و شهروندان باشد .

  – جناب آقای شهردار با توجه به موارد خوبی که به آن اشاره نمودید با توجه به همه ی این مشکلات چه میزان از این بدهی تاکنون پرداخت شده است ؟

  حداقل در زمانی که بنده مدیریت شهرداری را بر عهده گرفته ام چیزی در حدود دو میلیارد ریال از بدهی ها پرداخت شده و چندین پرونده بصورت مصالحه با طلبکاران که البته طلب آن ها به قطعیت رسیده تشکیل داده ایم و به توافق رسیده ایم که ماهیانه مبالغی از بدهی به آنها پرداخت شود .

  – جناب آقای شهردار در کنار پرداخت بدهکاری ها چه کارهای عمرانی صورت گرفته و چه کارهایی در دستور کار شما می باشد ؟

  در این مدت کوتاه علاوه بر پرداخت بدهکاری ها سعی کرده ایم چندین کار را پی گیری کنیم . از جمله ساماندهی و نوسازی مجتمع سنگ شکن با اعتباری قریب یک میلیارد و دویست میلیون ریال ،بهسازی و تعمیر ماشین آلات عمرانی اقدام جهت خرید ماشین آلات عمرانی و خدماتی ، در راستای افزایش درآمد پایدار شهرداری – همچنین رفع چند نقطه ی حادثه خیز مثل ساماندهی پل سه راهی سیدالشهدا – پل ورودی بلوار شهید مفتح – احداث جدول گذاری رو به روی مدرسه ی نرجس خاتون و احداث پلهای فلزی آن ، مخلوط ریزی بلوار امام خمینی و تعدادی از معابر سطح شهر – لکه گیری آسفالت معابر و کارهایی که در دستور کار شهرداری قرار دارد ، زیرسازی و آسفالت معابر شهر با مشارکت مردم می باشد که مناقصه آن آگهی روزنامه شده ، پیگیری روکش آسفالت خیابان اصلی با مساعدت اداره راه و شهر سازی و پیگیری های شورای اسلامی شهر ، ادامه ایجاد احداث کانال دفع آب های سطحی جلو ی شهرداری و اجرای دیوار حفاظتی آن ، پاکسازی و ساماندهی و کاشی فرش پیاده روهای سطح شهر با همکاری شهروندان ، تکمیل ساختمان آتش نشانی شهرداری که همه با پیش بینی حداقل پنج میلیارد تومان که در سال جاری و سالهای آتی به صورت مستمر و با جذب اعتبار صورت خواهد گرفت .

  – جناب آقای شهردار لطفا بفرمایید که در حوزه خدمات شهری چه اقداماتی صورت گرفته است؟

  یکی از حوزه های پرکار شهرداریها حوزه خدمات شهری می باشد که جای کار بسیار دارد . آنچه ما در این حوزه دنبال کرده ایم حرکت به سمت بهبود وضعیت نظافت سطح شهر ، ساماندهی در خصوص جمع آوری ، حمل ونقل ودفن زباله شهری – پیگیری جهت جلو گیری از ریختن فاضلاب منازل به معابر شهری ، ساماندهی فضای سبز شهری بخصوص خیابان ها و معابر سطح شهر و غیره و برنامه های آینده شهرداری بیشتر به سمت ساماندهی پیاده روی های سطح شهر ، ساماندهی مبلمان شهری ، روشنایی معابر و پیاده روهای سطح شهر ، میادین سطح شهر با همکاری اداره برق ، بهینه و نصب تابلوهای میادین بلوارها وخیابان ها و کوچه های سطح شهر ، ایجاد پارک و فضای سبز و غیره می باشد .

  – جناب آقای شهردار یکی از کارهای اساسی و مهمی که در این مدت صورت گرفته که با بهداشت عمومی مردم هم سر و کار دارد ساماندهی محل دفن زباله های خانگی شهروندان می باشد لطفا در این مورد بیشتر توضیح دهید ؟

  همانطور که می دانید در چرخه جمع آوری ، حمل و نقل و دفن زباله های خانگی یکی از کارهایی که بیشتر مغفول می ماند ، دفن زباله ها می باشد که در این شهر نیز اتفاق افتاده بود لذا ما در ابتدای مسئولیتمان با بررسی و بازدیدی که از محل دفن زباله ها به عمل آورده ایم متوجه شدیم که چندین سال محل دفن زباله به حال خود رها شده و زباله ها روی زمین ریخته شده بودند . لذا جمع آوری و پاکسازی و دفن بهداشتی آن در دستور کار قرار گرفت و به حول و قوه الهی با تامین اعتبار ۲۵۰ میلیون ریالی حدود ۶ هکتار از اراضی آلوده پاکسازی و زباله ها جمع آوری شد و حدود ۲۸۰۰ متر مکعب گودال توسط یک دستگاه بولدوزر حفر گردید که انشاالله تا سالهای آینده این مشکل مرتفع گردیده است .

   

  – جناب آقای شهردار در حوزه ی پراکنده شدن گرد و خاک پس از عبور وسیله های نقلیه در سطح خیابان اصلی شهر چه بررسی ها و کارهایی صورت گرفته است ؟

  ایجاد گرد و خاک در سطح معابر آسفالت شده نشانگر این است که اکثریت کوچه ها و معابر سطح شهر که منتهی می شوند به خیابان اصلی و آسفالت شهر ، خاکی و بدون آسفالت هستند و هر وقت که خودروها از خیابان های خاکی وارد خیابان های آسفالت می شوند خاک را به وسیله ی لاستیک خود جا به جا می نمایند و این اتفاق در زمان های پس از بارندگی بیشتر می شود که یکی از کارهایی که بایستی در برنامه ی میان مدت شهردار قرار گیرد آسفالت کوچه و معابر سطح شهر می باشد که انشاالله با مشارکت مردم صورت خواهد گرفت و در کوتاه مدت نظافت مستمر و به روز خیابان های اصلی شهر می باشد که در حال حاضر کارگران زحمت کش شهرداری زحمت آن را می کشند .

  – جناب آقای شهردار اشاره به بارندگی ها و مشکلات پس از آن نمودید در خصوص آب گرفتگی ها و عدم دفع آب های سطحی برای شهر بنارویه چه کاری می توان کرد ؟

  با بررسی هایی که به عمل آمده و مطالعاتی که صورت گرفته آبگرفتگی معابر شهر حاصل موقعیت جغرافیایی ، شیب زمین ، عدم وجود کانال های مناسب با ورودی و خروجی های خوب در سطح شهر می باشد، شیب عمومی شهر شمال به مرکز و جنوب به مرکز می باشد که عملا شهر را بصورت کاسه در آورده است اما راه کار اساسی آن ایجاد جداول و کانال مناسب در سطح معابر شهر و ادامه کانال موجود جلو شهرداری جهت خروجی آب می باشد که به اعتباری حدود هشتاد میلیارد ریال نیازمند است چون شبکه جداول و کانال هایی که مورد نیاز می باشد حداقل دوازده کیلومتر می باشد که شهرداری بایستی در دستور کار خود قرار دهد تا بصورت مستمر در سالهای آینده آن را عملیاتی کند.

  – جناب آقای شهردار در خصوص فضای سبز شهری چه اقداماتی صورت گرفته و یا در حال انجام می باشد ؟

  می دانید که شهر بدون فضای سبز زنده نیست و نمی تواند شادابی خود راحفظ کند ضمن اینکه فضای سبز یکی از نیاز های اساسی شهروندان می باشد چون شهروند بایستی مکانی را داشته باشد که بتواند اوقات فراغت خود را در کنار خانواده در آن به سر ببرد و مدتی از روز و یا هفته خود را با آرامش از آن استفاده کند . همانطور که می دانید شهر بنارویه حتی از داشتن حداقل یک پارک نیز محروم می باشد که ما یکی از برنامه هایی که در دستور کار خود قرار داده ایم راه اندازی پارک سلامت بود که حداقل ۷۰% پیشرفت فیریکی دارد و برای سالهای آینده نیز پارک های دیگری در سطح مختلف شهر در دستور کار داریم .

  – جناب آقای شهردار در خصوص کارهای فرهنگی و ورزشی چه کارهایی صورت گرفته و در دستور کار شهرداری می باشد؟

  علی رغم اینکه شهرداری مستقیما وظیفه امور فرهنگی و ورزشی را ندارد اما در حوزه های اطلاع رسانی ، توسعه فرهنگ شهروندی بصورت مستقیم و کمک به متولیان فرهنگی و ورزشی در شهر بصورت غیر مستقیم عمل می نماید که در حوزه های مستقیم با فعال سازی واحد روابط عمومی شهرداری – ایجاد سامانه پیام کوتاه شهرداری و فعال کردن شهرداری در برگزاری مراسمات ملی و مذهبی در طول سال و غیره و در حوزه های غیر مستقیم بصورت کمک و مساعدت و همکاری با مجموعه فرهنگی و ورزشی شهر صورت گرفته که یکی از کارهایی که شهرداری و شورا پیگیر آن بوده اجرای پیاده روی خانوادگی می باشد که در دستو کار نمایندگی ورزش جوانان شهر می باشد ، در کنار این کارها شهرداری حتی در راستای برجسته کردن نقش شهر در حوزه بین المللی نیز فعالیت داشته که آن هم از طریق عضویت شهر و شهرداری بنارویه در سازمان بین المللی شهرداران صلح می باشد که این نیز می تواند در ارتقا نام شهر در سطح بین المللی تاثیر داشته باشد که مسئولیت ما و شهروندان را در توسعه شهر را دو چندان می کند .

  – جناب آقای شهردار لطفا در خصوص سازمان بین المللی شهرداران صلح بیشتر توضیح دهید ؟

  همانطور که اشاره نمودم سازمان شهرداران صلح یک سازمان بین المللی است که حدود ۶۰۰۰ هزار شهر دنیا به طور عام و بیش از دویست شهر در ایران به طور خاص عضو آن می باشند که این سازمان در سازمان ملل به ثبت رسیده و در حال حاضر شهردار هیروشیمای ژاپن رئیس آن می باشد و هدف از تشکیل آن مبارزه و مخالفت با ساخت و توسعه سلاحهای کشتار جمعی و نشان دادن شهروندان شهرهای خواستار صلح در جامعه جهانی می باشد و از آنجا که شهرهای با فرهنگ غنی به دنبال صلح و انسان دوستی هستند با عضویت شهر بنارویه در این سازمان نشان داده شده که شهر و شهروندان بنارویه از مردمانی آزاده ، جوانمرد ، ایثارگر و مدافع صلح ، عزت وکرامت انسانی می باشند و نامش حتی فراتر از مرزهای طبیعیش گسترده و ارتباطش با دنیا برقرار خواهد شد.

  – جناب آقای شهردار از نگاه شما شهر بنارویه چگونه شهری است ؟

  از نگاه بنده شهر بنارویه شهری کهن و مذهبی است که در تلاش برای رسیدن به توسعه و آبادانی بیشتر و بهتر است .

  – جناب آقای شهردار با توجه به قدمت شهر و مذهبی بودن بنارویه چه مسیری را می توان پیمود که در توسعه شهر نیز تاثیر داشته باشد ؟

  به نظر بنده ضمن استفاده از سرمایه های اقتصادی و اجتماعی شهر و جلب مشارکت مردمی در راستای افزایش درآمدهای شهرداری و همچنین کاهش هزینه های غیر ضروری شهرداری می توان با توجه به قدمت بالای شهر و پتانسیلهای موجود شهر همچون آثار بی بدیل آن از جمله کوه مرتفع شاه نشین که در جنوب شهر خودنمایی می کند ، چاه دولاب یا دلو در دامنه جنوبی کوه شاه نشین که هنوز ناشناخته مانده ، مجموعه باستانی و تاریخی خندق یا بهره که در پایه کوه شاه نشین با دیوارهای مرتفع و قطور گسترده شده ، کاروانسرای قدیمی و مشهور شهر ، زیارتگاههای مذهبی دوران اسلامی در شهر و همچنین طبیبان محلی که بیشتر گیاهان دارویی بیماران خود را مداوا می نمایند که هر روز از نقاط مختلف استان و کشور به آنها مراجعه می نمایند از یک طرف و از طرف دیگر چون شهر بنارویه در نقطه ای واقع گردیده که از گذشته های دور محل عبور و اسکان موقت کاروانهای تجاری بوده که هنوز این نقش را از دست نداده است و بسیاری از دلایل دیگر می تواند به عنوان یک شهر کوچک عملکرد گردشگری در جنوب استان و کشور را ایفا نماید و با ایجاد زمینه ها و زیر ساخت های مناسب از این پتانسیل در راستای توسعه و آبادانی شهر استفاده نمود تا روند رشد و شکوفایی شهر تسریع گردد .

  – جناب آقای شهردار ضمن تقدیر و تشکر از وقتی که در اختیار سایت بنارسیتی گذاشتید ، در پایان اگر صحبت خاصی دارید بفرمایید ؟

  بنده هم از سایت بنارسیتی و شما بزرگوارن تقدیر و تشکر به عمل می آورم و از همه شهروندان گرامی که شهرداری را در راه رسیدن به اهدافش یاری می رسانند بخصوص امام جمعه بزرگوار و محترم شهر ، نماینده محترم شهرستان ، فرماندار و بخشدار محترم ، اعضاء محترم شورای اسلامی شهر بنارویه و سایر مدیران دلسوز سطح شهر ، شهرستان ، استان و کشور کمال سپاسگذاری را به عمل می آورم ، امیدوارم که بتوانیم با همکاری شورای محترم اسلامی و شهروندان گرامی علی رغم همه مسائل و مشکلات مالی و اداری که وجود دارد بگونه ای عمل نمائیم که راه را جهت رشد و توسعه شهر برای دیگر مدیران آینده شهر و شهرداری هموار نمائیم و بار اضافی بر روی دوش شهر نگذاریم ، از همه ی شهروندان بخصوص جوانان تقاضا دارم که کارهای  شهرداری را نقد منصفانه نمایید و پیشنهادات خود را به شهرداری ارائه کنند و ارتباط خود را با شهرداری بیشتر نمایید . مجدداً از همه شما و شهروندان گرامی سپاسگذاریم .

  آقای هدایت الله کارگر شهردار محترم شهر بنارویه

  آقای هدایت الله کارگر شهردار محترم شهر بنارویه

  مطالب مرتبط :

  بازدید شهردار و شورا از پارک قدیمی جنب میدان امام علی (ع)

  بازدید شهردار مهندس صداقت و مجید کارگر عضو شورا به همراه مسئول فنی شهرداری از پارک قدیمی میدان امام علی (ع) این پارک قدیمی که خاطرات خیلی از جوانان دهه شصت شهر بنارویه در آن گذشته است، جهت ساخت و تجهیز در اولویت دستور کار شهردار قرار گرفته است. لازم و ضروری است که شهردار محترم با توجه به اینکه مطالبه حداکثری مردم شهر احداث و تجهیز یک پارک می باشد، جهت ... مطلب کامل

  بازدید شهردار مهندس صداقت و مسؤل واحد فنی شهرداری از وضعیت بحرانی چند کوچه

  در این بازدید مهندس صداقت دستور لایه برداری گل های باقی مانده از کار، اندود کاری و بیس و مخلوط ریزی بعد آن را در اسرع وقت دادند.       مطلب کامل

  انبوهی از آشغال در مسیر ورودی شهر در حاشیه جاده بختیارویه

  از شهروندان محترم تقاضا می شود رعایت نظافت و زیبایی شهر را داشته باشند. شهر متعلق به همه ماست با ریختن زباله در اطراف شهر به حقوق سایر شهروندان ضربه نزنیم... زیرا ریختن زباله در بیرون شهر و کنار جاده هم چهره زیبای طبیعت را خراب و زشت می نماید و هم کار کارگران جمع آوری زباله را دو چندان می کند. همشهریانی که زباله های زیاد و خارج از نوبت ماشین ... مطلب کامل

  در قاب خاطره ها

  دانش آموزان مدرسه راهنمایی - کلاس سوم: 🔹 سید حسین رحیمی 🔸 ابراهیم نوروزی 🔹 علی اصغر غلامی 🔸 چراغعلی دلیلی   مطلب کامل

  پایان سال آخرین مهلت تعویض کارت ملی

  انصاری مدیر کل ثبت احوال استان فارس اعلام کرد هم استانی ها تا آخر اسفندماه فرصت دارند که کارت ملی قدیم خود را به کارت ملی هوشمند تبدیل نمایند. همچنین ایشان اضافه کرد لازم است مردم زودتر به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند و به روزهای پایان سال موکول نکنند. قابل ذکر است که در شهر بنارویه دفتر پست بانک خانم ایزدی روبروی مدرسه نرجس خاتون آمادگی خدمات تعویض کارت ملی ... مطلب کامل

  جلسه خداحافظی و تشکر از خدمات ۳۰ ساله حاج شیرزاد باقری

  حاج شیرزاد باقری مسؤل حراست شهرداری بنارویه پس از ۳۰ سال خدمت بازنشسته شد. به پاس خدمات ۳۰ ساله این بزرگوار جلسه ای جهت تشکر و خداحافظی در دفتر شهردار مهندس صداقت با حضور سایر همکاران برگزار گردید. در این جلسه مهندس صداقت از طرف همه نیروهای شهرداری از آقای باقری تشکر نموده و هدایایی به رسم یادبود به ایشان تقدیم نمودند و آرزوی موفقیت و سلامتی در تمامی مراحل زندگی برایشان ... مطلب کامل

  کلیپ / نمایش طنز «مشاعره» گروه نمایش منتظران ظهور بنارویه

  با اجرای بهمن سهرابی و هیبت الله کریمی نژاد لینک دانلود (18 MB) نیمه شعبان 1396   مطلب کامل

  تغییرات جوی، کاهش دما و بارش در روزهای آینده

  🌱 خوشحالی و امیدواری برای کشاورزان بنارویه 🌦 طبق تحلیل آخرین مدل های معتبر هواشناسی، از اواخر روز پنجشنبه همین هفته در منطقه بنارویه آرام آرام شاهد بارش باران خواهیم بود. 💧گفتنی است اوج بارش ها منطقه بنارویه در روز جمعه ۲۴ آذر با حداقل پیش بینی ۳۰ میلمیمتر باران می باشد. 🌤 این سامانه بارشی روز شنبه به صورت رگبار، رعد و برق و وزش باد ادامه داشته و احتمال ادامه این ... مطلب کامل

  فیلم/ مسئولین به خیابان های شرفویه رسیدگی کنید

  درخواست مردم شرفویه از مسئولین جهت رسیدگی به وضعیت بد و نامعلوم خیابان های این روستا لینک دانلود (3 MB) ارسالی مصطفی محمدی مطلب کامل

  نکاتی مهم که هنگام خرید تخم مرغ باید به آنها توجه کرد

  ✴️ مشخصات و لیبلی که بر روی کارتن های تخم مرغ زده می شود شامل: ⁣ 🔹 نام و نوع محصول 🔸 پروانه بهره برداری بهداشتی از اداره کل دامپزشکی استان ⁣🔹 تاریخ تولید (به روز) ⁣🔸 تاریخ انقضاء: یک ماه پس از تولید ⁣🔹 شرایط نگهداری: 4-0 درجه سانتی گراد (داخل یخچال) ⁣🔸 درجه بندی تخم مرغ ⁣🔹 آدرس دقیق دفتر و مرکز تولید ⁣🔸 تلفن دفتر شرکت تولید کننده ✅ تذکرات و توصیه های بهداشتی: (در طرف دیگر ... مطلب کامل

  یک نظر برای  گفتگو با هدایت الله کارگر شهردار بنارویه – دی ماه ۱۳۹۳

  • 1
   مهران گرامی نوشته شده در ۱۷ دی, ۱۳۹۳, ساعت ۱۰:۵۱

   با سلام خدمت اقای شهردار و دست اندرکاران سایت

   .ضمن تشکر از اقای کارگر شهردار محترم بابت تلاشهایی که در راستای بهبود وضعیت شهر بنارویه انجام میدهند . لازم به ذکر است خانه بنده در خیابان ۲۰ متری که در عکس شماره۱۰ به وضوح مشخص میباشد واقع شده است .همانگونه که در عکس هم پیداست و لودر شهرداری هم در حال تسطیح خیابان میباشد.ما در زمان بارندگی با مشکلات عدیده ای مواجه هستیم .که سختی عبور و مرور و امد و شد از جمله انهاست .از شهردار محترم تقاضا دارم نسبت به نسب جدول و همچنین اسفالت این خیابان که یکی از خیابانهای عریض شهر میباشد اقدام نمایند. ضمنا بنده به عنوان اولین نفر اماده پرداخت خودیاری به شهرداری میباشم. من الله توفیق

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

 • کاری ازکانون امام علی النقی علیه السلام بنارویه