مراسم اختتامیه و مسابقه فینال جام فوتبال یادواره مرحوم محمد غلامی

DSC08006

چاپ

عصر امروز مورخه سه شنبه ۱۹ اسفندماه ۱۳۹۳ مسابقه فینال جام فوتبال یادواره مرحوم محمد غلامی بین دو تیم آرش بنارویه و خلیج فارس منصور آباد به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی آرش بنارویه در زمین چمن مجموعه ورزشی شهدای بنارویه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بنارسیتی بازی فینال با سوت داور پیشکسوت احمد عسکری و همکاری داوران هیبت الله کریمی نژاد ، عبدالحسین خلیتاش و … آغاز شد. این بازی در نیمه اول از هیجان بالایی برخوردار بوده و بازیکنان دو تیم از لحاظ فیزیکی آماده و با انگیزه بودند و بر این اساس فشار زیادی نیز بر روی دروازه های دو تیم وارد می شد که نیمه اول با وجود حملات و دفاع های مکرر دو تیم صفر – صفر خاتمه یافت.

در نیمه دوم نیز بازی دو تیم به همین منوال ادامه یافته و تقریبا در اواسط نیمه تیم آرش توانست به یک ضربه پنالتی دست یابد که البته از این ضربه پنالتی به گل دست پیدا نکرد، اما به فاصله کمی از آن پنالتی و با استفاده از یک موقعیت مناسب بازیکنان تیم آرش توانستند بالاخره یک گل را به تیم خلیج فارس منصورآباد بزند و پس از حفظ دقایقی از این گل زده بازی را با نتیجه یک بر صفر به پایان رسانده و قهرمان این دوره از مسابقات شود.

گفتنی است که در پایان بازی فینال مراسم تقدیر و تشکر از کلیه مسئولین و دست اندرکاران برگزاری این جام و اهدای جوایز به کلیه بازیکنان و تیم ها در میان حضور مسئولین شهر و جمع کثیری از علاقه مندان ورزش فوتبال در زمین چمن مجموعه ورزشی شهدای بنارویه برگزار شد.

کلیپ های از مراسم اختتامیه و مسابقه فینال : کلیپ شماره ۱ _ کلیپ شماره ۲ _ کلیپ شماره ۳ _ کلیپ شماره ۴

تصاویری از مسابقه فینال جام فوتبال یادواره مرحوم محمد غلامی _ سه شنبه ۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۳

جشن پیروزی باشگاه فرهنگی ورزشی آرش جوان بنارویه :